Dünya’nın en popüler lokasyon bazlı uygulamalarından biri olan Foursquare köklü bir değişilik sürecine girdi ve kenidini ciddi anlamda yeniledi. Hem tasarım olarak hemde kullanım olarak yenilenen ve değişikliğe uğrayan Foursquare ile mekanları daha keyifli ve kolay bir şekilde keşfedeceksiniz gibi duruyor. Ancak bundan daha önemli bir sorun var. Ülkemizde Foursquare gerçek anlamında kullanan kaç kullanıcısı var?

[box type=”info” ]Sosyal Medya Uzmanlığına merak salanlar için Foursquare hakkında bilgileri edinmek için aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz…

Read more [/box]

Foursquare ilk keşfettiğim zaman kendi kendime “şimdi etrafta Foursquare Vedat Milor’ları dolacak” diye yorum yapmıştım. Yaptığım yorumda yanılmışım ancak keşke yanılmasaymışım…

Popüler yer bildirim uygulaması Foursquare yepyeni simgesine kavuştu. Güncellenen uygulama sayesinde Foursquare ile şüphesiz ki mekanları daha da keyifli bir şekilde keşfedeceksiniz. Yer bildirimin en popüler yanı olan Foursquare, geçtiğimiz günlerde logosunu yenileyeceğini duyurmuştu. Yeni logosunda dikkati çeken yan ise, ‘F’ harfinin vurgulanıyor olması. Bunun yanı sıra Foursquare’in arayüzünde de büyük değişikliklere gidildiği görülüyor. Yeni mekanların keşfinde güzel ayrıntılar dikkate değer… Yeni Foursquare kullanıcı dostu arayüzü ve kişiselleştirilmeye dayalı yeni özellikleriyle kullanıcılara ilgilendikleri seçeneklere göre yepyeni mekanları otomatik bir şekilde sunuyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.