Bismillahirrahmanirrahim, Selamun Aleykum…

Her işimize Allah’ın adını anarak başladığımız için bu yazımız da Webmaster & Grafiker kategorisinde  ilk yazı olması sebebi ile yine Allah’ın adını anarak başlama gereği duydum. Öncelikle kısa bir bilgi vermek istiyorum. Bu kategoride Webmasterlar için kısa kısa işe yarar bilgiler ve Grafikerler içinse kullana bilecekleri materyaller paylaşmayı hedefliyorum. Bu kategori hakkında bilgi vermek için bu yazıyı yazıyorum. Öyleyse hemen başlayalım.

Bu kategori altında Webmasterlar ile ilgili Ücretsiz WordPress Temaları, Ücretsiz Drupal Temaları, Ücretsiz Joomla Temaları, Ücretsiz Magento Temaları, Ücretsiz PHP Scriptler, HTML Tasarımlar, HTML Şablonlar, Yazılım Materyalleri, SEO vb. gibi her Webmaster’ın işine yarayacak materyaller paylaşmaya ve karşılaşılan problemlerin çözümlerini aramaya özen göstereceğim. Bu yazıyı yazdıktan sonra Webmaster Nedir? ne değildir hakkında kısa bir açıklama yazısı yazacağım ki bu konuları araştıran genç arkadaşlara yardımcı olabilelim.

Bu kategori altında Grafikerler içinde bir çok kategoride farklı materyaller paylaşacağım ve bir çok arkadaşıma yardımcı olabileceğimi düşündüğüm materyaller olacaktır. Bu materyaller kısaca Ücretsiz Fotoğraflar, Ücretsiz Vektörler, Ücretsiz PSD Dosyaları, Ücretsiz katalog şablonları, ücretsiz el ilanları şablonları vb. gibi bir çok materyal olacaktır. Umarım sizlere bu konularda yararım dokunur. Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.