Twitter’ın uygulamalarından biri olan Vine iphone kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı. Twitter videolu etkileşimleri arttırmak için Vine gibi bir yan uygulama geliştirmiş ve oldukçada başarıya ulaşmıştı. Hatta Vine, Twwitter’dan daha popüler bir hale geliyor diyebiliriz.

iOS sürümünü güncelleyen Vine, artık iPhone telefonunuzda bulunan videolar arasından seçim yapıp, yüklemenize olanak tanıyor. Yani videoyu mutlaka Vine ile o anda çekmeniz gerekmiyor. Seçtiğiniz videoları bir araya getirerek 6 saniyede sanatınızı konuşturabilirsiniz.

Kamera artık daha iyi

Uygulamadaki düzenleme özelliklerinde de bazı iyileştirmeler gözleniyor. Yakalanan videonun üzerinden son oluşturduğunuz klibi önizlemenize ve işlemi geri almanıza olanak sağlayan yeni bir tuşun yanı sıra, ikinci katman kamera araçlarına tek tuşla erişmek de artık mümkün.

Şimdilik tamamı iOS uygulamasına özel olan bu yeniliklerin, yakın zamanda Android kullanıcılarıyla da buluşacağını tahmin etmek zor değil.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

2 Comments

  1. Akın Güngör dedi ki:

    Aynı güncellemleri diğer platformlar içinde bekliyoruz.

  2. İnstagram sever dedi ki:

    Bakalım İnstagram vine nın bu hamlesi karşısında ne yapacak?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.