D5 Corparete WordPress kurumsal şirketler için kullanıla bilecek bir wordpress teması. Özelleştirilebilir arka Plan ve diğer seçenekleri WordPress Yönlendirilen Sitenin çekici bir görünüm verecektir. D5 KURUMSAL iş yaygın olarak dile getirilen yaratacak şık ve Profesyonel süper Tema. Sağ ve Altbilgi Kenar çubuğu widget ve Plunİns öğeleri göstermek için kullanılabilir olacaktır. Tam Genişliğinde sayfa vitrin veya diğer sayfaları göstermek için kullanılabilir. D5 KURUMSAL 7 farklı Renk Şemaları +01 Bonus ile geldi. D5 Oluşturma Desteğini her Zaman yanında olacak!

Uzatmak Sürümü geliştiriciler için özgürlük verecek Daha fazla Tema Özellikleri vardır ve bu tema tam bir CMS bir çerçeve olacak. Özellikli Resim ve Yazı Başlıkları sürgülü resimleri gibi kolayca bu özel sürüm olarak gösterilebilir. Kullanıcılar Özellikli Resim ve Mesajlar Sürgülü olarak gösterilebilir olan kararı verecektir. GELİŞTİRİCİ ve BİR TEMA Üyeleri tamamen Kutu eğer istiyorsanız Yorum olarak devre dışı bırakabilir. Bu Sürüm Giriş sayfasındaki Logo ya da Firma Site Logosu ve Site adresi yerine Logo ve Link WordPress. Daha fazla Özellik yakında eklenecektir.

[box type=”download” ]Read more  Read more [/box]

 

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

1 Comment

  1. Html Kodlar dedi ki:

    Teşekkürler yararlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.