Twitter’ın mobil geliştiriciler odaklı olarak ilk kez düzenleyeceği Twitter Flight San Francisco’da 22 Ekim 2014 tarihinde yapılacak.

Konferansta mobil geliştiricilerin Twitter’ı da kullanarak mobil uygulamaları daha iyi bir hale getirme yöntemleri paylaşılacak. Java, Objective-C ve Swift dilleriyle çeşitli teknik konularda oturumların yapılacağı konferansın açılış konuşmasını Twitter CEO’su Dick Costolo yapacak.

Bunun yanı sıra Flight konferansında Twitter’ın son olarak duyurduğu satın al butonu hakkında konuşmaların yapılması bekleniyor.

Ücretli olarak yapılacak etkinliğe katılım bedeli 140 dolar. Konferansa katılmak isteyenler twitterflight.com adresinde kayıt yaptırabiliyorlar. Konferans ile ilgili gelişmeleri takip etmek için ise @Flight hesabına bakabilirsiniz.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.