Twitter yine Gizlilik Politikasını ve Hizmet Şartlarını güncelledi…

İşte Twitter Ekibinin güncelleme ile ilgili açıklaması;

Twitter deneyiminden çıkmadan en popüler bazı yerlerden Twitter üzerinden alışveriş yapabilmenizi sağlamak için test aşamasında olduğumuz (ABD’den başlayarak) yeni özellikleri yansıtabilmesi amacıyla Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı güncelledik.

Hizmet Koşulları güncellemesi, ticari tekliflerimizin kullanımını kapsayan terimleri tanıtır. Yeni terimler ayrıca sipariş karşılama, nakliye ve iade sorumlulukları dahil olmak üzere, satıcılar ile olan ilişkinizi açıklar.
Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için kredi kartı numarası ve teslimat adresi gibi bazı bilgileri vermeniz gerektiğinden, Gizlilik Politikası güncellemesi bu bilgilerle ilgili yeni bölümler içermektedir. Kredi kartınızı kullanarak seçtiğiniz mağazalarda katılabileceğiniz özel teklifler gibi ileride denemeyi planladığımız ticari hizmetlerle ilgili hükümler de göreceksiniz.

Diğer hizmet bölümlerimizin nasıl çalıştığını daha iyi açıklamak için Gizlilik Politikamızda aşağıdakileri de güncelledik:

  • Spam göndereni, sahtecilik yapanı veya taciz içeren gönderileri engellemek için ek hesap bilgileri talep edebiliriz.
    Arama motorlarını, geliştiricileri ve yayıncıları içeren, genel kullanıcı profil bilgilerini edinen ve genel Tweetler alan geniş kitlelerdir.
  • Reklam kampanyalarının performansları hakkında reklamverenlere gönderilen raporları da kapsamak üzere, diğerleriyle paylaşılan özel veya kişisel olmayan bilgi türleri.
  • Konum bilgilerini (IP adresinden veya yakındaki erişim noktalarından olduğu gibi) ve Twitter üzerinden başka bir uygulama yüklediğinizdeki bilgileri kapsayan belirli türdeki bilgileri nasıl toplarız.
  • Gizlilik politikalarımız dahilinde; örneğin Twitter kimlik bilgilerinizi kısa döngülü video hizmetimiz olan Vine’a giriş yapmak için veya mobil odaklı reklam ağımız MoPub üzerinden daha iyi reklamlar vermek için kullandığınızda, bu verileri ortak çalıştığımız kurumlar ile paylaşabiliriz, .

Sizin için sırada her zaman için daha heyecanlı ürün haberlerimiz olacak, bu nedenle en yeniler için Resmi Twitter Blogunu izleyin veya @twitter hesabını takip edin. Twitter’ı kullandığınız için teşekkür ederiz!

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.