Şimdilerde sosyal medya ‘Türkiye’nin ilk Akıllı Stadyumu Vodafone Arena’ konusunu konuşuyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yardımcısı Ender Buruk geçtiğimiz günlerde önemli bir yazılı açıklama yaptı. Yapılan bu projenin ( Vodafone Arena’nın) yalnızca Vodafone ve Beşiktaş için değil, tüm Türkiye için önemli bir devinim noktası olacağını vurguladı. Beraberinde belirttiği ayrıntılar ise, projenin iş ortaklığından öte bir gönül ortaklığı bağıntısının bulunması yönündeydi… Amacın daha geniş kitlelere ulaşmak olduğu vurgulandı. Buruk, sosyal medyanın iletişim gücünden yararlanmaya karar vermelerindeki birincil hedefin kitlelere ulaşabilirlik olduğunu belirtti. Bu sebeple, Twitter, Facebook ve Instagram hesapları aktifleştirilerek çalışmalara başlandı. Buruk, bu sayede ülkemizin ilk akıllı stadyumu olma özelliğini taşıyan projeyi, daha ortaya çıkmadan taraftarlarla bir araya getirdiklerini vurguladı.

Adresler ise şu şekilde;

facebook.com/VodafoneArena,
twitter.com/vodafonearena
instagram.com/VodafoneArena

Bu hesaplar doğrultusunda Vodafone Arena’ya ilişkin her türlü güncel verilere ulaşmak mümkün. Tüm futbolseverlerin sosyal medya dünyasından projelerine büyük ilgi gösterecekleri inancında olan yöneticiler, bu açıklama ile meraklı yüreklere dokunuşlarda bulundular. Bizlerse sabırsızlıkla projenin kapılarının açılacağı günü bekliyoruz.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.