Teknolojik üretimler kapsamında her geçen emin adımlarla yoluna devam eden markalardan birisi olan Toshiba, üretimde bir yenilik daha gerçekleştirdi. Toshiba, her bütçeye uygun yaklaşma felsefesiyle Windows 8.1 tableti tekonoloji tutkunlarına sundu. Tabletler içerisinde çoğu zaman Android işletim sistemi daha fazlasıyla tercih ediliyor olsa da Windows 8.1 tabletin kullanıcıları da aynı orantıda ilerliyor denebilir.

Özelliklerine göz attığımızda,

✓ Ekran, 1024×600 piksel ve 7 inç büyüklüğünde…

✓ Intel 1.3 Ghz saat hızında çalışmakta olan dört çekirdekli işlemci’ ye (Atom Z3735) sahip.

✓ Hafıza detayları; 1GB RAM, 16 GB Dahili kapasite şeklinde…

✓ Wi-fi, Bluetooth 4.0, Ön yüz kamerası VGA gibi ayarlara sahip.

Cihazın net bir şekilde fiyatı belirli olmamakla birlikte uygun olacağı konusunda duyumlar mevcut. Tüm bu özelliklerle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanan tablet, hem uygun fiyatlı olması sebebiyle hem de içerik anlamındaki kullanılabilirliğiyle sevileceğe benziyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.