TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ BAŞKANI AV. PROF. DR. METİN FEYZİOĞLU’NUN DANIŞTAY’IN 146. KURULUŞ YILDÖNÜMÜN’DE YAPTIĞI KONUŞMA SOSYAL MEDYA’DA TARTIŞILIYOR

 

Danıştayın 146. kuruluş gününde TBB Başkanı Metin Feyzioglu’nun yaptığı konuşma ardından sosyal medya başkanı konuşuyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de bulunduğu törende Barolar birliği Başkanı Feyzioglu’na tepki gösteren Erdoğan töreni terketmesiyle birlikte sosyal medya platformlarının gündemini belirlenmiş oldu.

feyzioglu

Barolar Birliği Başkanı Feyziogluna destek Twitter ve Facebook’dan Geldi

 Twitter‘da  Metin Feyziogluna destek #YanındayızFeyzioglu hashtagi ile binlerce destekçi tweet atıyor. Facebook’da ise Metin Feyzioglu’na ait olan sayfada yapılan paylaşımların altına yapılan yorumlar ve beğeniler Başkana desteği gösteriyor.
Başbakan Töreni Niye Terk Etti ?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Danıştayın 146. yıldönümde Türkiye Barolar Birliği Başkanının konuşması sırasında “Böyle bir edepsizlik olmaz. Van’da yapılan haberin var mı, edepsizlik yapıyorsun. Tamamen siyasi konuşma yapıyor. Böyle bir şey olabilir mi. Van’la ilgili baştan aşağı konuşmaların yalan Haksızlık. 25 dakika başkan konuşuyor, 1 saat sen konuşuyorsun” diyerek. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte salonu terk etti.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.