Dünya Kupası‘nın başlama düdüğünün çalması yavaş yavaş yaklaşırken markalarda bir biri ardına yeni reklam filmlerini yayınlıyor. Sosyal Medya dünyasında Dünya Kupası için önemli hazırlıklar yaşanırken teknoloji dünyası da, dünyanın en büyük organizasyonunu boş geçmiyor ve reklamlarını bir biri ardına yayınlıyor.

Samsung dünyaca ünlü futbolcular Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’nun yer aldığı Galaxy S5 reklam filmi serisini resmi Youtube kanalı üzerinden paylaşırken hazırlanmış olan senaryo ve gelişmeler insanda merak uyandırıyor. Daha çok reklam değilde bir kısa film tadında olan #Galaxy11 video çalışmaları takip edilesi bir kapı bırakıyor ve merak uyandırıyor. Video Çalışmalarını Samsung Mobile Resmi Youtube Sayfasından izleye bilirsiniz. İsterseniz videoları aşağıda ki videolisttede bulabilirsiniz.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.