Facebook’un eski çalışanlarından Susan Johnson , yalnızca kadınların üye olabileceği bir sosyal ağ platformu kurdu.

Şimdi bu Susan kardeşin yapmış olduğu 2 hata var.

  1. Bir Sosyal ağ firmasında çalıştın diye illa sende işten çıktıktan sonra bir Sosyal Ağ kurmak zorunda değilsin. Sen kovuldun mu işten ya? Bu resmen işten kovulma psikolojisi…
  2. Biz erkekler zaten kadınları anlamakta zorluk çekiyoruz. Ayrıca 2 tane kadını yan yana getirdin mi atomu parçalamış gibi enerji çıkar ortaya devletler yıkılıp devletler kurulur sen bunu hiç düşünmedin mi!

Peki bu Sosyal Ağ nasıl olacak?

İş hayatı, ilişkiler, cinsellik, güzellik ve moda gibi daha birçok alanda görüşerek bilgi alışverişinde bulunabilecekler.

Bu sosyal medya platformunda, her geçen gün yeni bir tartışma konusu açılıyor ve üyeler en fazla beğenilen yorumları yaparak, site içindeki popülerlikleri artırmaya çalışıyor.

Aynı zamanda sitede kadınlara özel saç bakımı, moda ve makyaj teknikleri ve trendleri hakkında da tavsiyeler yapılıyor. Erkekler bu siteye kesinlikle kabul edilmiyor ancak girmeleri halinde, Johnson’ın tabiriyle “nazikçe çıkarılıyorlar”.

Siteye, özel davetle ve Facebook aracılığıyla üye olunabilmekte.

Johnson, women.com’un, fotoğraf paylaşımı üzerine kurulu olan Facebook’un aksine, üyelerin arkadaşlıklarını güçlendirip kadın dayanışmasını artıracağına değiniyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.