Daha önce ünlü Nascar Pilotu Jeff Gordon ile bir reklam kampayası yapan Pepsi Max bu sefer Londra’da harika bir reklama daha imza attı.

[box type=”info” ]40 milyonun üzerinde izlenme rakamlarına ulaşan Test Drive küresel çapta başarı yakalamış, büyük bir başarı hikâyesinin konusu olmuştu. İsterseniz aşağıda ki butona tıklayarak o videoyu izleye bilirsiniz.

Read more [/box]

 Pepsi Max ve AMV BBDO’dan nefis bir açıkhava çalışması. Londra’nın yoğun caddelerinden New Oxford Street’teki bir otobüs durağına yerleştirilen transparan bir ekran ile uçan dairelerin saldırısı, dev ahtapotun kanalizasyondan çıkıp kaldırımda duran birini alıp kaybolması, balonlarla iniş yapan bir adam, dev robotun şehri yerle bir etmesi gibi olaylarla insanlara eğlenceli bir içerik verilmiş. Ayrıca panelin diğer tarafına geçildiğinde öteki taraftan da kişiler görülebiliyor. Tabii arka alanda saldırılar, kaplanlar vs gözükmeye devam ediyor.

 

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.