parasiz-yaşamak-pahali-2Şakir bey evli, çocuklu tek karılı ve tek kayın vadeli olup devlet sektöründe henüz özelleştirilememiş memurluğunu sürdürmekte, yani ay başların da memurların aldığı epik maaşı almaktadır; ev kirası, televizyon taksiti, çocuğun sünnet işi, çocuğun okul masrafı, papucu, gazoz parası gibi şimşekler arasında parotonersiz oyana bu yana bir anlamsız koşturmaktadır şakir bey onun tek derdi aman şimşek üstümüze düşmesin şakirin sorunu yaşama yokuşunda bir ayakta durabilme savaşının bu komik ama bir o kadar da düşündürücü öyküsünde büyük usta Ferhan Şensoy ve orta oyuncularının hayranlıkla izleyeceksiniz.

Şakir parasız yaşamak pahalı, sizin benden tek farkınız sizin adınız şakir değil! Açıkça söylemek gerekirse oyun içerisinde bazı bölümler var. Sırf o bölümler için bu oyun izlenir. yoksa geneline baktığımız zaman usta Tiyatrocu Ferhan Şensoy’un Parasız Yaşamak Pahalı oyunu diğer oyunları gibi değil diyebiliriz. Ancak en başta sarmayan oyun az evvelde dediğim gibi zaman geçtikçe güzelleşiyor ve izlenebilesi bir şeyler ortaya çıkıyor…

İyi seyirler dileriz efendim…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.