Microsoft’un MSN’nin rağbetini kaybettiği zamandan sonra ortaya çıkardığı Outlook Mac bilgisayarlar için yenilendi. Bu yenilik Office 2015 sürümünde kullanıcılara ulaşacağını açıklayan Microsoft, Office kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı. Yeni arayüzü ile gelen Mac için Outlook, Office 365 aboneleri için kullanılabilir durumda.

Yeni modern kullanıcı arayüzü ile görsel açıdan revizyondan geçirilen uygulama, veritabanı geliştirmelerinin etkisi sayesinde kaliteli performansı da beraberinde getiriyor. Geliştirilmiş Exchange Web Servisleri entegrasyonu ile gelen yeni Outlook‘ta gerçek zamanlı e-posta teslimatı için Office 365 push mail desteği de bulunuyor.

Office 365 aboneleri, Mac için Yeni Outlook‘a kişisel hesap sayfaları üzerinden ulaşabiliyor. Outlook‘un beraberinde Microsoft’un Mac için Office uygulamasını da güncellemesi beklenen diğer ayrıntılardan. Yeni ana sürüm ile Mac kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan Microsoft‘un içeriğinde Word, Excel, PowerPoint ve OneNote uygulamalarının yer aldığı yeni Office paketini 2015 yılının ikinci yarısında kullanıma sunması bekleniyor.
Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.