Ücretli temalara taş çıkartacak kadar profesyonel ve geniş bir skalası olan tema wordpress sistemi kullanarak yapmak istediğiniz kurumsal sitelerinizi en ideal şekile getirmenize olanak sağlıyor. Düzenlene bilir anasayfa sitenize ilk girenler için yapacağınız tanıtıma göstereceğiniz özenin hakkını verecek kapasitede. Portfolio sayfası ise referanslarınızı yada bu özelliği kullanmak istediğiniz alana göre şekilleniyor.

osiris is a premium quality theme with pixel perfect typography and responsiveness. The Theme also includes 4 built-in widgets,ad spots (728*90) & (970*90), 4 font,2 menu position etc. The clean and fully responsive design can be used for any type of website: corporate, portfolio, business, blog, landing page, etc.

[box type=”download” ]Aşağıda ki butonlara tıklayarak ön izleme yapabilir yada temayı indirebiliriz siniz…

Read more  Read more [/box]

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.