Bu blog Sosyal Medya ve internet programcılığı alanında bir kaynak olmayı hedef alarak oluşturduğum bir blogtu ancak 10 Kasım’da gördüklerim ve duyduklarım, içinde bulunduğum konum beni düşündürdü ve dedim ki bu zaten bir blog. Benim Blogum, yani benim düşüncelerim ve bilgilerim. Yani bu blog bir nevi benden ileri gitmez. İşte bu yüzden bu paylaşımları yapma ihtiyacı duydum ve yapabilecek yetkiyi buldum.

Her zaman derler bu ülkeyi sağcı solcu diye böldüler. Kardeşi kardeşe vurdurdular! Bu ülkeyi asıl siz böldünüz. Devrimleri asla kişiselleştirmemek gerekir. İşte bu yüzden çoğu insan devrim adamı değil. Siz bir dava peşinde değilsiniz, sizin davanız cumhuriyet değil. Sizin davanız Atatürk, sizin davanız benim Atatürk’üm senin abini döver davası. İşte bu yüzden “Olmasaydın, Olmazdık” yazı dizisini paylaşma gereği duyuyorum. Bu yapacağım paylaşımlarda 2012 senesinde bir Çanakkale Zaferi dönümünde Sakarya  Afa Kültür Merkezi’nde aldığım notları paylaşacağım.

Yahudi katliamı için sadece Adolf Hitleri suçlayamazsınız, hitlere karşı çıkanda olmuştu desteklyende… Toplumsal olayları bireylere yıkamazsınız. Yıktığınız anca *yobazlaşan beyinler olur. Yıkadığınız anca Türk milletinin temiz geleceği olur. Yıkadığınız anca Gezi Parkı Olayları nda ki o cahil yobazlaşmış gençler olur. Mesele sadece bir ağaç yada sadece bir şahış değil. Mesele Türk Milleti’nin iradesidir.

Eğer bu yazdıklarımı yanlış buluyorsan “ İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır.” Ata’nın da bahsettiği gibi bu beddahları bulmak için aynaya bakabilirsin.

İnşallah düşüncelerimden yeni düşüncelerin türemesine katkıda bulunmuşumdur. Umarım istediğim olur ve senin düşüncelerine etki ederim. Okuduğun için teşekkür ederim. Zamanını çaldım hakkını helal et.

*Yobaz: Bütün hakikatler kendisine gösterildiği halde, kabul etmeyen, kendi indi ve hatalı görüşünde körü körüne ısrar ve inat eden kaba, cahil kimse demektir.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.