Daha biz uyurken mutfağımızda neler olduğunu gösteren bir çalışma yayınlamıştık. Akiko ve Ida Pierre Javelle 2 profesyonel gıda fotoğrafçılarının internet sitelerinden yayınlamış olduğu bu fotoğraflardan sonra karşıma çıkan bir başka minyatür çalışmada Alman sanatçı Güber’in objektiflerinden çıkan Ofislerimizde ki minik insanları anlatan bu güzel çalışmalar oldu.

Güber, ofisinde bir mola verir ve kısa bir yürüyüşe çıkar belkide bir fincan kahve almak istemiştir. Bunun yerine ofisinde ki araç gereçleri görerek bunlardan ilham alır ve bu araç gereçlerin etrafına farklı nesneler koyarak iş yerini sıkıcılıktan çıkarır yeni ve eğlenceli bir minyatür dünyaya çevirir. Bu dünya kimi zaman tehlike dolu kimi zaman maceralı yada eğlenceli. Onun ismini verdiği Ofis Malzemeleri – Küçük İnsanlar adlı sergiyi sitemizde Ofisimiz de ki minik insanlar başlığı altında yayınlıyoruz.

[box type=”note” ]
Read more [/box]

Kaynak: www.mymodernmet.com

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.