Dünya Kupası başlamasına sayılı günler kala, bu yapılan dünyanın en büyük turnuvasını konu alan reklamlarda bir biri ardına geliyor. Nike Footbal tarafından kurgulanan bu animasyon “Son Maç” ise tehlikeli futbola karşı güvenli futbolu kurgulanmasıyla ilgili br hikaye. Bilim adamları risksiz futbolun daha etkili olduğunu iddaa ediyorlar ve klonlanan futbolcuları saha sürüp asıllarını tarihin karanlık raflarına gömmeye çalışıyorlar. Bakalım Son Maç’ta neler olacak!

Son Maçta ki klonlara karşı saha çıkan futbolcular;  Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Neymar Júnior, Zlatan Ibrahimović, Andrés Iniesta, David Luiz, Franck Ribéry, Tim Howard ve Ronaldo Fenomeno.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.