Facebook, Messenger konusunda ne yapmaya çalıştığını cidden merak ediyorum. Yani bu çalışmalar nereye kadar devam edecek bunun sonu ne olacak vs. gibi düşünceler aklımı kurcalıyor. Hatta çeşitli teorilerimde var bu konuda ancak bunları tembelliği bir kenara bırakıp başka bir yazı yazabilirsem o yazıda paylaşacam.

Daha önce akıllı cihazlarda Facebook’tan mesajlaşma özelliğini kaldıracağını duyuran Facebook, Messenger güncellemerine devam ediyor. En son yaptığı güncellemede uygulamaya yeni multimedia özellikleri eklemiş oldu. Yeni eklenen özellikler arasında en dikkat çekici özellik iOS App içerisinde 15 saniyelik bir süre dahilinde videoları gönderebilme özelliği… Bunun yanında geçtiğimiz Nisan ayı içerisinde uygulamaya ‘anlık fotoğraf’ özelliğiyle yeni güncelleştirmeler yapıldı.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.