Özel günlerde iki taraf içinde hediye almak çok zordur. Hem erkeğe alınabilecek hediyeler hemde kadınlara alınabilecek hediyeler sevgilileri zora sokabiliyor. Üstelik beğeni olayı da cabası acaba beğenecek mi beğenmeyecek mi o olacak mı bu olacak mı vs. artık aklınıza ne gelirse. Birde hediye almayı unuttuğunuzu düşünsenize Allah korusun kan çıkar valla… İntihar sebebi…
kliksa.com


Merhaba <##Adınız##>
Günlük e-postaların “Gelen Kutusu”na düştüğünden emin olmak için kliksa@kliksa.net adresini “Adres Defteri”nize ekleyebilirsiniz.
Hakkımızda Gizlilik Sözleşmesi Ödeme Seçenekleri
444 57 56  | 
bilgi@kliksa.com
Kliksa İç ve Dış Ticaret A.Ş
Batman Sok. No:18 Sahrayıcedid / Kadıköy – İstanbul

Bu e-posta, kliksa.com tarafından gönderilen, promosyon ve duyuru içeren bir mesajdır. Eğer kliksa.com üzerinden bir daha promosyon ve duyuru e-postası almak istemiyorsanız kliksa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
kliksa.comSerkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.