Bismillahirrahmanirrahim, Selamun Aleykum…

bunuda-cek-pampa-yazi.fw

Bu yazı Milli Görüş kategorisi altında yazacağım ilk yazı olacak. Normalde bu kategoriyi oluştururken Milli Görüş ve Milli Görüşçülük ie ilgili anlatımlar örnekler ve anılar paylaşmayı düşünmüştüm. Ancak günümüzde sıkça kullanılan Sosyal Medya üzerinden yapılan paylaşımlar oldukça canımı sıktı ve derler ya hani bu orta gol olmalı diye… İşte bu Sosyal Medya aktivistleri de  takımca hucuma kalktıkları sırada öyle bir hata yapıyorlar ki kendimi bir anda kaleci ile karşı karşıya buluyorum. İşte bu yüzden bu kategori altında gelişen olaylara göre bakış açımı paylaşacağım ve kendime göre yorumlayacağım.

Facebook üzerinde Liderlerin Lideri Erdoğan diye Facebook Sayfası açmışlar. Bende bunu arkadaş listemde bulunan birinin yaptığı paylaşımdan dolayı farkına vardım. Bu kişinin yaptığı paylaşımı aşağıya gömdüm. Bu paylaşımlar sayesinde kimlerin ne kadar zeka seviyesine sahip olduklarını ve tuttukları takımların (özellikle altını çizmek istiyorum. Bu siyasi bir parti desteklemek değil. Bu takım Tutmak) tuttukları takımların oyuncuları hakkında ne kadar bilgi sahibi olduklarını gösteriyor. Bende bu sayede egolarımı tatmin ediyorum. Bir yandan da üzülüyorum. Çünkü ülkemizi yöneten insanlar bu zeka seviyesinde…

 

Yukarıda ki paylaşım bir bakın sözde CHP’nin müstakbel başbakanı Mustafa Sarıgül ile sözde dalga geçmişler. İyi çek pampa demişler… O zaman AKP’li arkadaşlarımdan rica ediyorum. Yazının en altında ki resmide iyi çeksinler ve açıklamaları da iyi çeksinler…

Bunu da iyi çek pampa: Bush Irak’a girerken bu bir Haçlı Seferidir demişti. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Haçlı ordusuna yardım etti.

Bunu da iyi çek pampa: Fransızlar Libya’ya saldırı yaparken Haçlı birliğinden bahsetti ilk uçak kaldırma emri Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi.

akp-ile-chp-arasinda-bir-fark-yoktur.fw

Bunu da iyi çek pampa: Nato ilk toplantısında “Artık kızıl ordu yıkılmıştır. Ve düşmansız bir ideal olamaz. Yeni düşmanlarımız yeşillerdir” demişti. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Nato birliğinin kucağından inmiyor buda yetmezmiş gibi bir Avrupa birliği kapılarında sürünüyor. Bu haçlı birliğine girmek için “ZİNAYI SUÇ OLMAKTAN ÇIKARDI! Avrupa birliği bakanlığı kurdu vb…” Hocam zamanında iyi demiş. AKP ile CHP arasında bir fark yok…

14420943

Senin de bu konu hakkında ki yorumlarını dinlemek isterim.  Okuduğun için teşekkür ederim. Zamanını çaldım hakkını helal et.

 

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.