Apple, dün gerçekleştirdiği iPhone 6 ve iPhone 6 Plus etkinliğinin hemen sonrasında cihazların iki reklam filmini paylaştı. İki reklamda da iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ı birlikte tanıtan Apple reklam filmlerinde ana odak cihazın özellikleri üzerine olmuş.

İki reklamı da “Büyükten daha büyük”sloganıyla sonlandıran Apple’ın ilk reklam filminde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın iOS 8′le gelen yeni arayüzünü tanıtıyor.”!

[box type=”note” ]Bana kalsa bu mikro haber sitesinde iPhone ile ilgili hiç bir haber yayınlamam. Peki bu ve bundan sonra ki haberleri niye yayınladın diye soracak olursanız hemen cevaplayayım. Çünkü ben sistemin insanları başkalaştırma talebiyle onları aynılaştıran bir marka ve insanların bunun üzerinde takılması beni oldukça sinirlendiriyor. İnsanların oyumuz boşa gitmesin diyerek AKP’ye oy vermesiyle iPhone kullanması ve savunması bence aynı şeyler, benim bunu yayınlama sebebim ise sadece SEO’da bir katkısı olur belki…

İsterseniz duruma bir bakalım? Farklı olan ne var ki? IOS yada Android ikiside aynı, yakında Windows Phone’da aynı olacak. Sadece patenti Apple ait olan x şeyini Samsung başka bir patent alarak y yöntemiyle yapıyor… Akıllı telefonların çalışma mantığını lütfen unutmayalım. Bunları akıllı yapan şey içerisinde ki uygulamalar. Ve bu uygulamar hepsinde aynı… Özellikle şu Apple ve Samsung yarışı yapan kokoşlar varya onlara mesajımı da vereyim. Merak etmeyin bu telefonların hepsinde Instagram, Foursquare ve Twitter var! (Farkındaysanız Facebook var demedim. Çünkü bu kokoşlar ve elit havasında geçinenler Facebook’u beğenmiyor…) Geri kalanı fasa fiso…

[/box]

İphone 6 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Vodafone Türkiye, yeni iPhone 6 ve iPhone 6 Plus akıllı telefonları, 26 Eylül itibariyle Vodafone Cep Merkezleri’nde yer alan Vodafone Çok Satanlar Masası’nda satışa sunacağını açıkladı. Aboneler, her iki model için de 19 Eylül itibariyle www.vodafone.com.tr üzerindeki formu doldurarak avantajlı Vodafone teklifleri hakkında ön bilgi sahibi olabilecek. Vodafone Türkiye, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanıcılarına, ülke geneline yayılmış hızlı 3G ağından yararlanma imkânı da sunacak.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.