90%
Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Sosyal Medya Pazarlaması ile potansiyel müşterilerinize ulaşın, onları sadık müşteriler haline getirin ve elinizde tutarak onları kaçırmayın. İsterseniz yeni müşteriler edinmeniz için stratejiler belirleyelim isterseniz mevcut müşterilerinize birer marka elçisine dönüştürelim.
DETAYLI BİLGİ
Teklif İste
85%
Sosyal Medya Reklamları

Geleneksel reklam mecraları size ne kazandırıyor? Sizin geleneksel reklam yöntemlerinden neler elde ettiğinizi bilmiyoruz ancak yinede size Sosyal Medya Reklamları ile geleneksel yöntemlerden 2 kat daha fazla etkileşim alacağınıza garanti veriyoruz.


Teklif İste
70%
Mobil Pazarlama

Artık kullanıcılar sadece masa üstü bilgisayarlarla internete bağlanmıyor. Bu yüzden her ortamda onlara uymak gerekli. Bizde sizin bu ihtiyaçlarınızı bildiğimiz için Mobil Uygulamalar ve pazarlama çözümleri üretiyoruz.


Teklif İste
85%
Adwords Danışmanlığı

Adwords danışmalığı ile Google'da ki rakiplerinizin üstüne çıkacak reklamlar ve medya planlamarı oluşturarak markanızın internet ormanında ki bilinirliğini yükseltiriz.


Teklif İste
70%
Affiliate Danışmanlığı

Sizi pazarlama dünyasının en önemli icadı ile temsil etmek istiyoruz. Affiliate danışmanlığı yaparak sizin markanızı internet ortamında pazarlayabiliriz. Sizde sadece geri dönüşüm aldığınızda para ödersiniz...


Teklif İste