Hakkımızda

Sosyalimci, milenyum yüz yılının sürekli yükselen pazarlama trendleri çerçevesinde sizi dijital ortamda temsil etmeyi amaçlayan Freelance bir Sosyal Medya Danışmanlığıdır. İnteraktif ofis hizmetleri sunan PİO Ajans girişimi olan Sosyalimci, her zaman sınırları zorlayan, temsil ettiği firmalarının sektöründe dijital pazarlama çıtasını en üst seviyeye taşıyan ve kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemiş genç ve dinamik bir ekiptir.

Ekibimiz; geleneklerine sahip çıkan, günümüz trendlerini geleneklerine uyduran ve her zaman markanızı dijital ortamda en etkili şekilde temsil edecek, bireysel yeteneklere sahip işinin uzmanlarından oluşmaktadır.

Biz Kimiz?

Teknik beceri ve estetiği bir araya toplayan, ihtiyacınız olan kurumsal ve dijital çözümleri üreten bir ekibiz. Yeni teknolojilerin ve günümüzün bize sağlamış olduğu araçları en etkili şekilde kullanan ekibimiz hayal gücünün sınırlarının olmadığı biliyor ve sizlere sınırsız bir üretkenlik ile hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Kısaca Ne Yapıyoruz?

Markanızı hem reel dünyada hem de dijital dünyada konumlandırıyor, tanıtımını yapıyor yada ürünlerini pazarlıyoruz. Yeri geldiğinde müşterilerinize yeni deneyimler sunarız. Yani müşterilerinize offline ve online ulaşmanızı sağlıyoruz…

Sosyalimci - Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyalimci – Sosyal Medya Hizmetleri