Oyun severler için müjdeli bir haberimiz var diyeceğim ancak bu yazıda bahsi geçen oyun için, içimden oyun demek gelmiyor. GTA bir yaşam tarzıdır. Bana göre oyunlar 2’ye ayrılır. 1. GTA Serisi 2. Ve diğerleri…

Ve GTA tutkunlarının merakla beklediği Playstation 4, Xbox One ve yüksek donanım gücüne sahip PC’ler için geliştirilmiş olan oyunu, 14 Kasım günü için raflardaki yerini alacağı yönünde birçok haber duyuluyordu.

Amazon Almanya, GTA 5’in PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkış tarihi olarak 14 Kasım’ konusunu doğruladı ve Rockstar Games’in tarihler hususunda oldukça kararlı olduğunu vurguladı. Oyunperakendecisi Cool Shop tarafından ortaya atılan 14 Kasım tarihi, Amazon sayesinde kesinlik kazanmış oldu.
Oyunseverler belirtilen tarihi iple çekiyor.
Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.