Fotoğraf tutkanları için Android cihazlarda geçtiğimiz sene yayınlanan ve 360 derece fotoğraf çeken Photo Sphere uygulaması iOS platformuna da gelerek kullanıcılarını karşılamaya hazırlanıyor.

Telefon üzerinde fotoğraf çekmeyi sevenler için kaçırılmayacak nitelikte bir uygulama olan Photo Sphere , 360 derece fotoğraf çekerek akıllı ve bir o kadar da ilginç görüntüler elde etmenize olanak sağlıyor.

Aynı zamanda bu uygulama ile birlikte çekilen fotoğraflar Google Maps ‘in “Sokak Görünümü” haritalarına da katkıda bulunmasını sağlıyor.

Photo Sphere uygulaması ile çekilen tüm fotoğraflar sayesinde Google’ın araçlarının giremediği noktalarda Panoramik görüntüler elde edilebiliyor.

Uygulama çok kullanışlı olduğu için, çekilen fotoğrafları isterseniz herkese açarak paylaşabiliyor veya diğer üyelerce görünebilecek şekilde ayarlayabiliyorsunuz.

PHOTO SPHERE UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ İSE ŞÖYLE;

iOS: Ücretsiz
Android: 0,99 dolar
BOYUT DETAYLARI;
iOS: 18,7 MB
Android: 16 MB

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.