Google durmak bilmeyen atılımlarına devam ediyor. Bu seferki atılımı ise kendi sektörünü bağlıyor ve artık google domain servisini beta olarak başlatıyor.

Şu an için sadece Amerika’da hizmet veren Google‘un domain servisinin hizmet fiyatı 12 dolardan başlıyor. Aldığınız alan adının gizlenmesine de olanak sağlıyor.

Kurumsal ve ciddi alıcılar için Cloud Server satışları yapan Google şimdide domain hizmetine başladı. Cloud Server satışlarının aylık en az 300-400 dolar hizmet bedeli varken alan adının bedelini 12 dolar olarak belirlendi. Google Domains hizmeti ile kendi blog servisi Blogger‘a tam desteğini sunarken, kendi hizmeti olan Wix, Squarespace ve Weebly, gibi web sitesi kurulum sistemlerini de destekliyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.