Google şüphesiz ki; bir arama motorundan çok daha fazlasını ifade etmekte ve hem teknoloji hem de internet bazında oldukça fazla katkıları bulunan bir şirket olmaktadır. Her geçen zamanda da bünyesine yeni uygulamalar ve yeni programlar ekleyerek hem şirket olarak gelişme gösteren Google, hem de internet kullanıcılarına daha fazla olanak ve kolaylık sağlıyor. Son zamanlarda Google şirketinin de adının geçtiği uygulamalardan bir tanesi de Android Silver programı olmaktadır. Android Silver programı için oldukça fazla iddialı olan Google şirketi, bu yolda da emin adımlar ile yürümeye devam ediyor.

Android Silver programı Nexus ile özelleştirilen ve tüm Android telefonlarda kullanılabilecek bir program olmaktadır. Android Silver programı için hiçbir masraftan kaçınmayan Google şirketi programın tüm yatırımını kedi üstünde toplamıştır. Google bu program ile birlikte daha kaliteli ve daha kolay bir Android telefon kullanma deneyimini edindirmesi amaçlamaktadır.
android_silver
Android Silver programı sayesinde telefonunda bu programı olan telefon kullanıcıları güncelleştirmeleri hem daha hızlı yapabilecek hem de daha erken öğrenebilecekler. Böylece telefonları fazla çaba sarf etmeden güncelleme işini gerçekleştirebilecekler. Ayrıca Google Android Silver programı ile birlikte telefonlara Google alt yapısında bulunmayan yani güvensiz programların indirilmemesini amaçlıyor. Böylece telefon kullanıcıları hem daha güvende olacak hem de vakitlerini boş bir program için harcamayacaklar. Android Silver programını tüm Android kullanıcıları sabırsızlıkla bekliyor ve merak ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.