Türk tiyatrosunun kavuk sahibi olan Ferhan Şensoy yine Kırk Ambar Gece Tiyatrosunda geçen kısa bir bölümde tiyatroya nasıl atıldığını anlatıyor. Çok ironik bir hikaye ile bugünun temellerini atan üstad bu tarihte bu konuma geleceğini hiç düşünmüşmüydü ciddi anlamda merak ediyorum. Ve acaba soruyorum Tiyatrocu olmasaydı neci olurdu ne yapardı?

Muhalif kişiliği ve saygısızlığı çok üst düzey olan bu şahsiyet ciddi anlamda bir öğretmen diyebiliriz ve eminim bugün tiyatrocu olmasaydı kesinlikle öğretmen olurdu çünkü insanlara ders vermeyi, birilerine sürekli gönderme yapmayı çok seviyor ve yaptıklarını Türkiye’de enler arasına girerek yapıyor. Tiyatro Yazarlığından — Gazeteciliğe, Gazetecilikten Yazarlığa, elini attığı bir çok şeyi mükemmel olarak gerçekleştirmiş. Birde şu dine olan bakış açısı farklı olsa süper bir insan…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.