Dünyanın en popüler sosyal ağı Facebook‘ta günler geçtikçe yenilikler ve gelişmeler bitmiyor. Geçtiğimiz dönemde Messenger uygulamasını mobil cihazlar için zorunlu hale getiren Facebook şimdi ise kendini yok eden gönderiler üzerinde çalışmalar sürdürüyor.

Bu özelliğin nasıl kullana bileceğinizi düşünsenize markalar ve kişiler için faydalı kampanyalar yapma ihtimali ve biraz da gizem katmak için oldukça ideal bir özellik olacak. Nede olsa bir şeyde gizem varsa o şeye insanların ilgisi daha büyük oluyor.

Kullanıcılar bu sayede yeni bir gönderi paylaşırken alt kısımda bulunan zaman çizelgesinden gönderinin ne zaman silineceğini belirleyebilme imkanı bulabilecekler. Böylelikle bu gönderiler belirlenen süreler geldiğinde kendiliğinden kullanıcının profilinden silinecekler . The Telegraph’tan gelen habere göre kullanıcılar bir saatten birkaç haftaya kadar bir süre belirleyebilecekler.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.