Honda, yenilenen Civic serisinin Avrupa pazarında satışa sunulmasının ardından yeni modellerin tanıtıldığı sıradışı bir proje gerçekleştirdi.

Honda, 2015 Civic serisinin Avrupa pazarındaki yetkili satış bayilerine ulaşmasının ardından İngiltere ve Ayrupa’da başarılı bir reklam kampanyasına imza attı. Marka, reklam çalışmalarında genel olaraksürüş deneyimini merkeze koyuyor ve gerçeküstü bir dünya ile izleyicileri şaşırtıyor. “Feeling” kampanyasında da aynı felsefeyi benimseyen Honda, diğer araba reklamlarından çok farklı bir reklam filmi ile karşımızda.

Genellikle araçların ne kadar hızlı olduğunun ya da teknik özelliklerinin ön plana çıkarıldığı reklamların aksine Honda dünyanın en yavaş araba reklamının sahibi. Honda mühendislerinin slow-motion bir çekimde Honda etrafında uzmanlıklarını sergiledikleri reklam, üç farklı heyecan verici sürüş deneyimini izleyiciye sunuyor. Reklamda Honda mühendisleri dikkatli bir şekilde sürüşün gerçekleştirildiği bölgeyi düzenliyor.

Bir dakikalık reklamda her birine 20 saniye ayrılmış 3 farklı Civic modeline yer veriliyor. Yenilikçi, yaratıcı ve heyecan verici bir kampanya gerçekleştiren Honda, tüketicilere bir sürüş deneyimini en ince detayına kadar yaşatmayı amaçlıyor.

Dünyanın en yavaş araba reklamı olan Feeling, Honda için reklam ajansı Wieden & Kennedy tarafından hazırlandı.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir