Taze sebze mevye alanında hizmet veren e-ticaret sitelerinin sayısı artmaya devam ediyor. NazillisepetiMemlekettenGelsin,Tazedirekt ve PortakalBahçem gibi pazarda tutunmayı başaran sitelerle birlikte doğal ve kaliteli meyve sebze konusunda e-ticarete olan ilgi daha da artıyor.

Bu kez sizlere tanıtacağımız Dalindankoptu.com da büyükşehirlerde birinci sınıf taze meyve ve sebze bulmakta zorluk çeken kullanıcılara hitap eden yeni girişimlerden. Kendi tabirleriyle doğduğu günden bu yana topraktan elini eteğini çekmemiş insanların ürünlerini sergileyen Dalindankoptu.com’da meyve ve sebzeler günlük olarak tüketicilere sunuluyor.

Dalindankoptu.com

Meyve sebzelerin üreticiden tüketiciye olan yolculuğu herkesin en kaliteli ürünlere ulaşmasının önündeki en büyük engel. Zira Türkiye’de birinci sınıf ürünler her zaman ihracata yani dış pazara; ikinci ve üçüncü sınıf ürünler ise iç pazara yani bizlere sunuluyor. Zaten yeterince kaliteli olmayan bu ürünler ulaşımın ardından tezgaha düşene kadar tazelikten eser kalmaz.

Dalindankoptu.com adından da anlaşılacağı gibi domatesten kabağa, kavundan portakala aklınıza gelebilecek hemen her sebze ve meyveyi tazeliğini kaybetmeden müşterilerine ulaştırmayı hedefliyor. Saat 13.00′a kadar sipariş verilen ürünler o an dalından koparılıyor ve kargoyla bir iş günü içinde size ulaştırılıyor. Bu anlamda ürünler mevcut bahçelerden temin edildiği için depolama gerektirmiyor.

Dalindankoptu.com

Dilerseniz domates, salatalık, patlıcan, kabak, sivri biber, dolmalık biber ve portakaldan oluşan Çekirdek Aile adlı paketi de satın alabiliyorsunuz.

Kapıda ödeme seçeneği bulunan ve 20 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti veren sitede ayrıca “Köy Lezzetleri” bölümü altında reçel, bal, erişte, tarhana, yumurta ve salça gibi doğal ürünler de satılıyor. Burada ev yapımı ürünler “Annemin Elinden” etiketiyle sunuluyor.

kaynak: SosyalMedya.co

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.