Coca Cola üstlenmiş olduğu global kurumsal kimliğe yakışan bir reklam kampanyasına daha imza attı. Oldukça Eğlenceli ve Sosyal Medya‘da viral etki yaratacak cinsten olan reklam kampanyası sinemada ki pıtpıt ve kola seslerine gönderme yaparak biz sinema severleri film izlerken sessizliğe davet ediyor. Sinemada patlamış mısır başta olmak üzere yiyecek-içecek yemenin topyekûn sorgulanması mümkün. Kimisi için yedi sanatın en kıymetlisine yapılan ciddi bir saygısızlık kimisi içinse televizyonkarşısında çekirdek yemekten farksız bu mesele, Coca-Cola‘yı da rahatsız ediyor olsa gerek.

‘Gürültü yaptığınızda filmin bir parçası haline geliyorsunuz’ mesajını veren ve Gangster ve Slurp adlı iki versiyonu bulunan uyarıcı kampanyasıyla Coca-Cola, salonlarda sükûnetin sağlanması yolundaeğlenceli ve işe yarayan bir adım atmışa benziyor. Ben sadece benim hoşuma giden videoyu sizinle paylaşmak istiyorum öteki video sizinle paylaştığım video kadar ilgi çekici olduğunu söyleyemem. Keyifli seyirler dilerim.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.