Kampanya şartları

1) SPONSORUMUZUN FACEBOOK SAYFASINI BEĞENMEK https://www.facebook.com/ChocChicCom?fref=ts

2) SPONSORUMUZUN SİTESİNE ÜYE OLMAK https://www.chocchic.com/yeniuye.asp

Kampanyamızı paylaşıp katılım linkinizi yorum olarak bırakmayı unutmayınız.

Kampanyamız 2  şubatta  sona erecek olup kargo değerli firmamıza aittir.

2007 yılı başında, çikolatanın sadece satın alınan bir lezzet değil; aynı zamanda çok güzel bir hediye seçeneği olarak konumlandırılmasını misyon edinerek piyasaya giriş yapan ChocChic Çikolata Tasarım; kalitesi ve lezzetiyle , kısa zamanda adından söz ettirir noktaya gelmiştir.

asarımları tamamen ChocChic’a ait olan ve Pelit Çikolata tarafından üretilen ChocChic Çikolataların ; halen 300’ü aşkın özgün modeli bulunmaktadır.

Tasarım tescilli ürünü Diaper Cake ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ChocChic, Şubat 2011 itibariyle yeni bir ilke daha imza atarak hediye sektörüne çok farklı bir boyut kazandıran, “Konuşan Çikolatalar”ı hayata geçirmiştir.

ChocChic; çikolatada yenilik, lezzet ve özgün tasarımı birarada bulmak isteyen çok sayıda kurum ve bireye hizmet vermeye devam etmektedir.

Yaklaşan sevgililer günü içinde hala değişik ve özel hediye arayanlar sitemize göz atıp sevdiklerini  bu harika çikolatalar ile tanıştırsınlar

Kampanyamıza gelince 15  gün sürecek kampanyamız sonunda katılım koşullarını yerine getiren 1izleyicime konuşan çikolata hediyemiz olacaktır .

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.