Günlerden geçen gün, Ülkelerden Türkiye’de bir başbakan varmış. Bu başbakan iri yarı yakışıklı bir adammış. Ülkenin %60’şı bu başbakanı severmiş. Bu başbakan bir gün parkta korumaları ile birlikte güvercinlere yem atarken ve ülke durumlarını düşünürken bir tweet gelmiş ve çok sinirlenmiş. Hemen cebinden çıkarttığı biber gazıyla tweeti oradan uzaklaştırmış.

1

Tweet bu duruma çok sinirlenmiş hemen Twitter’a gitmiş ve orada ki diğer Tweet arkadaşlarını toplamış ve Tweet yoldaşlığını kurmuş. Sonra kurulan bu tweet yoldaşlığı kendilerine yapılan saygısızlık için Türkiye’nin %60’ının çok sevdiği başbakanının üzerinde uçmaya başlamışlar ve onun her yerine sıçmışlar…

2

Ancak ülkenin %60’ının çok sevdiği bu başbakan bu durumu kendine yedirememiş ve yaverlerine söylemiş “Çabuk gidin Twitter ormanına ve orada ki tüm tweetleri yok edin!”

3

Sonra gökden üç elma düşmüş biri…….. … …. …. …. Gökden düşen elmalarada el koydu.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.