Anne olmak gerçekten çok farklı bir duygu, özellikle biz erkekler asla bu duyguyu yaşayamıyacağımız için kadınları her zaman kıskanacağız. Anne ve çocuğunun arasında ki bağ hiç bir zaman baba ile çocuk arasında ki bağ gibi olmayacak. Belki kızınız yada oğlunuz sizi daha çok sevecek. Ama her zaman ağladıklarında yanlarında sizi değil annelerini isteyecek…

Bu kadar kutsal bir varlık olan anne, erken yaşta hastalıktan dolayı kolunu kaybeden kızı için bir birinden özel fotoğraflar çekmiş. Ve bazı fotoğraflar ödül bile almış…

This loving mother, Holly Spring, took up photography after her daughter had struggled early on in life with Hirschsprung’s Disease and no left hand. She wants to show her daughter that there are no limits to what she can achieve if she just believes in herself.
“My daughter is my muse and my heart that inspires me to follow my passion and share these unique photos and digital art with you,” says Holly.
Her photography won the NZIPP/Epson Iris Portrait Creative Photographer of the Year award in 2014.
More info: hollyspringphotography Facebook

İşte o fotoğraflar:

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

3 Comments

  1. Özde Çimen dedi ki:

    bir anne kızı için neler yapmaz ki 🙁 Çok başarılı çalışmalar olmuş tebrik ederim…

  2. Akin Güngör dedi ki:

    Fotoğrafların güzelliğinden annenin kızına karşı olan sevgisi anlaşılıyor…

  3. şeyma dedi ki:

    Maşallah maşallah sevgi yumakları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.