Aşkın kısa tanımını anlatan güzel bir animasyon çalışması olmuş. İzlerken büyük zevk alıyorum ve tabi ki kendi ilişkimden bir şeyler buluyorum. Eminim bir çok ilişki bu videoda ki gibi hatta bazıları bu videoda ki gib olmuyor son buluyor. İşte o ilişkiler bence yarım ilişkiler.

Yarım insanlar tarafından yarımca yaşanan aşklar. Yarım insanlar tarafından yarımca katledilen o güzel sözler… Bence o güzel sözler hiç söylenmemeli hepsi saklanmalı hepsi sana söylenmeli. Yarım insanlar yarımca yaşadığınız aşklarınızda o tam sözleri kullamayın sakın. Çünkü her söz saklı kalmalı ve beni tam yapan o güzel insan için benim dudaklarımdan çıkmalı. O güzel sözlerin hepsi senin için yazılmalı…

askin-tanimi-kisa-animasyon

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.