Teknoloji devlerinin 2014 Dünya Kupası ile ilgili çalışmaları son hızla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 milyar doları aşkın bir ücret karşılığında Beats Electronics’i satın alan Apple, bu markayla beraber izleyenleri sürükleyen çarpıcı bir Dünya Kupası reklamı ile karşımıza çıkıyor.

“Koş, hayatının son gününü yaşıyormuş gibi koş!” sloganıyla çekilen reklam filmi, X Ambassadors ve Jamie N. Commons’ın seslendirdiği “The Jungle” parçasıyla adrelaninizi tavana çıkarıyor. Reklamda; Neymar, Van Persie, Bastian Schewinsteiger ve Bacary Sagna gibi ünlü futbolcuların yanı sıra dünya kadın tenisçiler sıralamasının 1 numarası Serena Williams ve dünyanın en iyi basketbolcularından biri olarak gösterilen LeBron James de yer alıyor.

iPhone 5S‘e bağlı bir Beats kulaklığından maçlara hazırlanan sporcuların otantik ritüellerinin sergilendiği reklam filmi, maçlar henüz başlamadan önce bile onlar için çoktan başladığını ve kazanıldığını anlatıyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.