Genelde Uçakla seyehat edenlerin ortak bir endişesi/sıkıntısı vardır. Bu endişeler büyük bir dikkat ve özenle hazırlanan valizlerin güvenliği konusundadır. Bazı insanlar için pek bir önem arz etmese de bazı insanlar için valizler büyük önem taşır. Ve valizin kaybolması büyük can sıkabilir. Tüm yolculuğunuzu yada tatilinizi size zehir edecek bu duruma akıllı cihazlar teknolojisi ile bir çözüm bulabiliyoruz. Telefonunuz, kol saatiniz yada penyeniz gibi artık valizlerinizde akıllı olabiliyor. Mükemmel donanımıyla üzerinde birden çok teknolojiyi barındıran akıllı valizler uzaktan kontrol edelebileceğiniz yapısı sayesinde sorunsuz bir yolculuk geçirmenizi vaad ediyor.

Akıllı valiz, Android ve iOS üzerinde bulunan uygulaması sayesinde akıllı telefon aracılığıyla kilitlenebiliyor ve açılabiliyor. Ayrıca tutma kolunu çektiğinizde bavulun ağırlığını öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede de yük sınırını aştım mı aşmadım mı gibi dertleriniz de sona eriyor. Üstelik üzerinde bulunan GPS sayesinde ise gezdiğiniz yerlerin detayları telefon üzerinden görülebiliyor.

Bluesmart konusu da özellikle güvenli yapısıyla dikkat çekiyor. Valizden çok fazla uzaklaştığınız taktirde valiz kendini otomatik olarak kilitliyor ve böylece kötü niyetli kişilerin eline geçmesi de engellenmiş oluyor. Bunun yanı sıra valizin bulduğu konumu da uygulamaya gelen bildirimler aracılığıyla takip edilebiliyor.

Akıllı valiz, uzun yolculuklarda şarjı biten ve sizleri yarı yolda bırakan akıllı telefonlarınızı 6 kereye kadar şarj edebiliyor. Aynı zamanda da laptop ve tablet bilgisayarlar için özel bölümlere sahip olmasıyla birlikte elektronik cihazların taşınmasını daha da portatif bir hale getirmiş.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Asıl işi Allah'a kulluk olmak olan bir garip Sosyal Medya Uzmanı... Sosyal Medya ile ilk olarak Saadet Partisi sayesinde tanıştım. Ardından Ayça Ajans sayesinde içli dışlı oldum ve burada Sosyal Medya ile ilgili kullanıldım. Kullanılıp bir kenara atıldıktan sonra Sosyalimci blogu kurdum ve yine aynı sene içerisinde Pio Ajans'ın kurucu ortaklığını üstlendim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.